ul. Obotrycka 14b, 71-684 Szczecin +48.91 455 85 18
| Home » Oferta » FARBY TIKKURILA

Farby Tikkurila
farby i lakiery - mieszalnik farb - dobór kolorów

Oferujemy Państwu współpracę w zakresie hurtowych i detalicznych zakupów farb Tikkurila w naszej hurtowni przy ul. Obotryckiej 14 w Szczecinie, na absolutnie konkurencyjnych warunkach, korzystnych dla Państwa firmy. Nasza hurtownia prowadzi sprzedaż farb marki Tikkurila już od 18 lat.

Jako partner tej firmy (obecnie TBD), cieszący się jej zaufaniem wynikającym z długoletniej udanej współpracy, zostaliśmy uznani za firmę szczególnie predestynowaną do zaopatrywania lokalnego rynku profesjonalnego i detalicznego w produkty tej firmy.

Dzięki temu, możemy już dzisiaj zaoferować Wam takie warunki sprzedaży i płatności, których nie oferuje żaden dostawca handlujący farbami Tikkurila w naszym województwie i regionie! To najlepszy argument za przedyskutowaniem warunków stałej współpracy z hurtownią TRANSBUDU.

Poza tym spotkacie się u nas z kulturalną i sprawną obsługą, a w razie potrzeby także fachowym doradztwem - nie bez dumy podkreślamy, że Tikkurila to właśnie nam zlecała przeszkolenie własnych pracowników.


Aktualne i szczegółowe informacje techniczne dotyczące produktów Tikkurila znajdziecie Państwo na stronach producenta: www.tikkurila.pl

Zapraszamy

ul. Obotrycka 14
71-684 Szczecin

tel. +48.91 453 59 94
fax +48.91 455 78 39

e-mail: farby@transbud.biz.pl

godziny otwarcia: pon.-pt.: 8.00-16.00, bez sob.


Tikkurila

LOKALIZACJA