Oferujemy Państwu współpracę w zakresie hurtowych i detalicznych zakupów farb Tikkurila w naszej hurtowni przy ul. Obotryckiej 14b w Szczecinie, na absolutnie konkurencyjnych warunkach, korzystnych dla Państwa firmy. Nasza hurtownia prowadzi sprzedaż farb m-ki Tikkurila już od 10 lat.

Jako partner tej firmy (obecnie TBD), cieszący się jej zaufaniem wynikającym z długoletniej udanej współpracy, zostaliśmy uznani za firmę szczególnie predestynowaną do zaopatrywania lokalnego rynku profesjonalnego i detalicznego w produkty tej firmy.

Dzięki temu, możemy już dzisiaj zaoferować Wam takie warunki sprzedaży i płatności, których nie oferuje żaden dostawca handlujący farbami Tikkurila w naszym województwie i regionie! To najlepszy argument za przedyskutowaniem warunków stałej współpracy z hurtownią TRANSBUDU.

Poza tym spotkacie się u nas z kulturalną i sprawną obsługą, a w razie potrzeby także fachowym doradztwem - nie bez dumy podkreślamy, że Tikkurila to właśnie nam zlecała przeszkolenie własnych pracowników.

Miło nam także poinformować, że można zaopatrywać się w produkty Tikkurila - na takich samych korzystnych warunkach - w naszym sklepie w Policach przy ul. Grunwaldzkiej 7.

SZCZECIN, ul. Obotrycka 14, tel. 91.453 59 94, fax 91.455 78 39

szczegółowe informacje techniczne dotyczące produktów Tikkurila
znajdziecie Państwo na stronach producenta: www.tikkurila.pl

© 2011 - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANSBUD Szczecin - ul. Obotrycka 14b, 71-684 Szczecin - tel./fax +48.91 45 58 518